Nowy rok szkolny

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, kochane Przedszkolaki!

Rozpoczęliśmy nowy rok oświatowy 2021/2022 zarówno w naszym Przedszkolu jak i Szkole.

Do grupy Przedszkolaków MY ENGLISH NURSERY SCHOOL dołączyły nowe Dzieci; poznały już zasady życia przedszkolnego, zatem śmiało mogły wziąć udział w Pasowaniu na Przedszkolaka – naszym ważnym przedszkolnym święcie, które obchodziliśmy dzisiaj. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, którą zamieściliśmy na naszym profilu na Facebooku.

Cieszymy się także z powrotu naszych Uczniów do Szkoły – MY ENGLISH SCHOOL. Serdecznie witamy nowych Uczniów. Wierzymy, że miło spędzicie u nas czas, a Wasze postępy w opanowywaniu języka angielskiego będą szybkie i przyniosą Wam satysfakcję oraz radość.

Życzę Wszystkim aby ten rok szkolny był udany – bezpieczny, radosny, pełen dobrych wrażeń i sukcesów!

Bardzo proszę o przestrzeganie podstawowych zasad które zapewnią nam bezpieczeństwo; pamiętajmy o :
– zachowanie dystansu min. 1,5m
– dezynfekcji rąk zaraz po wejściu do budynku
– noszeniu maseczek
– stosowaniu się do wymogów zamieszczonych w naszych wewnętrznych regulaminach oraz poleceń Kadry Pedagogicznej .

Świadome przestrzeganie tych prostych zasad oraz wzajemna życzliwość pomogą nam dobrze przeżyć ten rok szkolny.

Pozdrawiam Wszystkich bardzo ciepło! 🙂
Bożena Maria Bilska

Leave a Comment