CHRISTMAS AT MY ENGLISH SCHOOL AND NURSERY SCHOOL

Jak co roku nasza Szkoła i Przedszkole przybierają świąteczne barwy- naszym zajęciom towarzyszy radosna muzyka, a wesoło trzaskający ogień w kominku pozwala na poczucie prawdziwej świątecznej atmosfery. Jednak najbardziej cieszy nas radość na twarzach naszych Uczniów i Przedszkolaków. Już cały grudzień Dzieci w Przedszkolu dokładają wszelkich starań,  aby dobrze przygotować się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Realizują zadania z kalendarza adwentowego, wspólne ubierają choinkę, przygotowują dekoracje oraz ozdoby choinkowe i kartki świąteczne dla najbliższych-relacje z naszych zajęć mogą Państwo obserwować na naszym profilu na Facebooku  oraz Instagramie. Natomiast tym, na czym zależy nam najbardziej jest ukształtowanie w Dzieciach postawy, którą najlepiej wyraża cytat z naszych tegorocznych Jasełek:

‘Ladies and Gentelmen don’t forget Christmas is about love and sharing.’

/ Panie i Panowie, nie zapominajcie, że w Świętach najbardziej liczy się miłość oraz dzielenie się./

Bożena Maria Bilska

 

PROFIL NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/My-English-School-Szko%C5%82a-J%C4%99zyka-Angielskiego-Bo%C5%BCena-Maria-Bilska-1447074882035131/

PROFIL NA INSTAGRAMIE https://www.instagram.com/my_english_school_zabrze/

Leave a Comment