CHRISTMAS AT MY ENGLISH SCHOOL AND NURSERY SCHOOL

Za nami przepiękny czas, w którym przygotowywaliśmy się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W naszej Szkole i Przedszkolu wszyscy czują świąteczną atmosferę pełną radości i magii. Pamiętamy jednak co jest w tym czasie najważniejsze – te słowa wybrzmiały podczas naszych przedszkolnych Jasełek: „The most important thing is to spend time with people we love”.  /Najważniejsze jest to abyśmy spędzili czas z tymi, których kochamy./

Życzymy zatem wszystkim naszym Przedszkolakom, Uczniom, ich Rodzicom oraz sympatykom naszej Szkoły i Przedszkola aby magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła radość i pokój, aby każda chwila Świąt Bożego Narodzenia była pełna miłości i szczęścia, a nadchodzący Nowy Rok obfitował w pomyślność i wiarę w spełnienie planów i najskrytszych marzeń.

 

Bożena Maria Bilska oraz Kadra Pedagogiczna MY ENGLISH SCHOOL & NURSERY SCHOOL

 

Leave a Comment