EASTER AT MY ENGLISH SCHOOL & NURSERY SCHOOL

Jak co roku, Easter Bunny – zajączek wielkanocny, odwiedził nasze Przedszkole i spotkał się z radosnym przyjęciem. W oczekiwaniu na wizytę miłego Gościa Dzieci spędzały czas poznając wielkanocne zwyczaje zarówno polskie jak i anglosaskie oraz wykonując różnorodne prace plastyczne. Easter Bunny przygotował dla nas wiele niespodzianek – Dzieci musiały ukończyć przeróżne zadania zanim dotarły do naszego przedszkolnego ogródka, gdzie tradycyjnie odbył się „Easter Egg Hunt” – szukanie ukrytych czekoladowych jajeczek i innych drobnych prezentów od naszego ukochanego Wielkanocnego Zajączka.

 

Życzymy wszystkim, aby te Święta Wielkanocne były takie radosne jak ostatnie dni w naszym Przedszkolu. Niech cudowna atmosfera pokoju i nadziei na pomyślną przyszłość towarzyszy nam wszystkim podczas świątecznych chwil.

Bożena M. Bilska oraz Kadra Pedagogiczna MY ENGLISH SCHOOL & NURSERY SCHOOL