REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA PRZEZ OKRĄGŁY ROK

Do Przedszkola MY ENGLISH NURSERY SCHOOL nabór trwa cały rok, co jest znacznym ułatwieniem dla zainteresowanych Rodziców. W praktyce oznacza to, że Dziecko może dołączyć do grupy przedszkolnej HAPPY SUNFLOWERS w każdym momencie, jeżeli Przedszkole dysponuje wolnym miejscem.

Aktualnie proponujemy 10 % rabat na czesne dla nowych Klientów, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty edukacyjnej i zapisać swoje Dziecko do grupy do końca maja 2024 roku.

Ponadto na bieżąco odbywają się zapisy na listę oczekujących. W ten sposób można zarezerwować miejsce dla Dziecka w naszym Przedszkolu w późniejszym okresie.

ZAPISY DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Rozpoczęliśmy zapisy na kursy języka angielskiego w MY ENGLISH SCHOOL w roku szkolnym 2023/2024. Wszyscy, którzy zapiszą się do końca czerwca 2024 roku otrzymają rabat w wysokości 10%.

Przypominamy, że rekrutacja do MY ENGLISH SCHOOL oraz MY ENGLISH NURSERY SCHOOL trwa cały rok! Nie musicie Państwo czekać z zapisaniem się lub zapisaniem Waszych Pociech na kurs bądź do Przedszkola na nowy rok szkolny!

Zachęcamy do zapisów już dziś!