MY ENGLISH SCHOOL to szkoła inna niż wszystkie….

To tutaj w przyjaznej, kameralnej atmosferze nasi Uczniowie poznają język angielski już od najmłodszych lat. Nierzadko ich przygoda z naszą Szkołą trwa nawet kilkanaście lat! Naszym celem jest zaszczepić w naszych Kursantach miłość do języka angielskiego oraz kultury anglosaskiej, nie opierając się jedynie na podręcznikach, ale również przeprowadzając żywe lekcje kulturowe, podczas których mogą oni poczuć prawdziwy klimat anglosaskich świąt i zwyczajów.

Wykwalifikowana Kadra lektorska zapewnia profesjonalne oraz przede wszystkim indywidualne podejście do Uczniów – jest to możliwe dzięki mały grupom, w których potrzeby każdego z Uczestników są zauważone.

Każdy dzień w MY ENGLISH SCHOOL to spotkania z Uczniami we wszystkich grupach wiekowych, na różnym poziomie zaawansowania.

Nasi najmłodsi podopieczni poznają język angielski poprzez zabawę. Gry i piosenki są nieodłącznym elementem spotkań Maluchów, a swobodna atmosfera sprawia, że Dzieci wychodzą z lekcji z szerokim uśmiechem na buzi , wyczekując następnego spotkania.

Dzieci i młodzież uczęszczające na lekcje do MY ENGLISH SCHOOL zawsze mogą liczyć na pomoc w wytłumaczeniu bieżącego materiału realizowanego w ich szkołach. Ponadto, dzięki wykorzystywaniu profesjonalnych pomocy dydaktycznych oraz swojemu pedagogicznemu doświadczeniu, nasi lektorzy są w stanie wypracować u naszych Uczniów bardzo wysoki poziom biegłości w języku angielskim.

W MY ENGLISH SCHOOL prowadzone są kursy przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty oraz Matury, podczas których doskonalone są wszystkie kompetencje językowe sprawdzane podczas powyższych egzaminów, zgodnie z aktualnymi wymogami; a lektorzy (wieloletni egzaminatorzy) odkryją skuteczne strategie prowadzące do sukcesu!

Osoby dorosłe również znajdą ofertę dopasowaną do swoich potrzeb, na każdym poziomie zaawansowania – dostępne są kursy w grupach, mini grupach jak i spotkania indywidualne, na różnym poziomie zaawansowania.

Jeśli szukasz miejsca wyjątkowego, gdzie pasja nauczania spotyka się z pasją odkrywania języka angielskiego – MY ENGLISH SCHOOL jest miejscem dla Ciebie!

W MY ENGLISH SCHOOL obowiązuje nasza autorska zasada TRZECH KROKÓW – 3 STEPS:

  • ENGLISH IS FUN
  • ENGLISH IS MY HOBBY
  • ENGLISH IS MY PASSION

Autorski program obejmuje kształcenie na trzech poziomach, a ich celem jest stopniowe pogłębianie u Ucznia zainteresowania językiem angielskim. Najmłodszym Dzieciom, chcemy pokazać, że językiem angielskim można się świetnie BAWIĆ – ENGLISH IS FUN; na kolejnym etapie nauki staramy się zaabsorbować naszych Uczniów językiem na tyle, aby uważali, że uczęszczanie na nasze zajęcia to ich HOBBY, a nie obowiązek – ENGLISH IS MY HOBBY; ostatnim etapem, jest zakorzenienie w Uczniach miłości do języka angielskiego na tyle, by mogli o nim powiedzieć jako o swojej PASJI, która nie wygaśnie po zakończeniu nauki w MY ENGLISH SCHOOL – ENGLISH IS MY PASSION