OFERTA I CENNIK

KURSY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów realizowanych w MY ENGLISH SCHOOL. Każda osoba, która zawita w progi naszej Szkoły, zostanie przypisana do odpowiedniej grupy dobranej zarówno pod kątem wieku jak i poziomu znajomości języka angielskiego, tak by przy maksymalnym poczuciu komfortu osiągnąć jak najlepsze efekty.

Proponujemy zajęcia stacjonarne oraz online.

Na wszystkich etapach nauczania stosujemy metodę bezpośrednią – maximum English, minimum Polish.

ENGLISH IS FUN – Kurs skierowany jest dla młodszych dzieci, w przedziale wiekowym 3-9 lat (do 3 klasy włącznie). Zajęcia te cechują się wyjątkowo swobodną atmosferą – naszym celem jest nauczać przez zabawę, dlatego też lekcje obfitują w wszelkiego rodzaju gry, zabawy i piosenki. Pracujemy również z książkami, które są starannie dobierane przez Lektorów, w taki sposób aby swoją treścią zaciekawiły dzieci, zaszczepiając w nich chęć do odkrywania kolejnych tematów. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, po 45 minut.

ENGLISH MY HOBBY- Kurs dedykowany jest dla Uczniów w wieku 10 -13/14 lat (do 6 klasy włącznie). Podczas zajęć odkrywamy przed naszymi Kursantami ciekawostki języka angielskiego oraz kulturę krajów anglosaskich. Staramy się by nasi Mali – Wielcy Odkrywcy pokochali ten język i kulturę równie mocno jak my oraz by po pewnym czasie mogli powiedzieć: ‘ENGLISH IS MY HOBBY!’ Realizujemy materiał z książek, jak również pomagamy z bieżącymi problemami językowymi, które Uczniowie napotykają w toku swojej edukacji w szkole. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, po 45 minut.

ENGLISH MY PASSION – Zajęcia stworzone z myślą o młodzieży w wieku 14-19 lat. Materiał realizowany podczas zajęć bardzo często wykracza swoim zaawansowaniem ponad treści nauczane w szkole. Nasi Kursanci szlifują swoje kompetencje językowe, wyrównują niedoskonałości, a dzięki małym grupom mają szansę na bardzo częste konwersacje, podczas których zawsze mogą się swobodnie wypowiedzieć. Nierzadko, Uczniowie wybierają w naszej szkole kursy przygotowujące do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY oraz MATURY, które prowadzone są pod okiem doświadczonych lektorów – egzaminatorów. Naszym celem jest aby nasi Uczniowie, po zakończonym etapie edukacji w MY ENGLISH SCHOOL mogli śmiało powiedzieć: ‘ENGLISH IS MY PASSION!’.

MINI GROUP – Na te zajęcia zapraszamy w szczególności osoby dorosłe. Jeśli cenicie sobie Państwo komfort pracy w bardzo kameralnym gronie, gdzie Wasze indywidualne potrzeby zostaną zdefiniowane, a program nauczania zostanie precyzyjnie dopasowany (coaching językowy) – te zajęcia będą bardzo dobrym wyborem. Dzięki obecności innych uczestników, będziecie mieli Państwo okazję do udziału w wielu konwersacjach, które pomogą przełamać barierę stresu.

Kierowane i swobodne konwersacje są jednym z najważniejszych elementów zajęć prowadzonych w MY ENGLISH SCHOOL – w ten sposób uczymy budowania pewności siebie, poczucia świadomości, że komunikacja w języku angielskim jest łatwa i przyjemna.

FACE TO FACE ENGLISH, zajęcia indywidualne – Kurs skierowany jest do osób, które ponad wszystko cenią sobie komfort pracy jedynie z lektorem. Zajęcia te cechuje bardzo duża efektywność i spersonalizowany program nauczania (coaching językowy). Możliwe zajęcia stacjonarne oraz online.

KOREPETYCJE – Jeżeli zbliżający test z języka angielskiego spędza Ci sen z powiek, KOREPETYCJE w MY ENGLISH SCHOOL będą najlepszym rozwiązaniem. Zależy nam, aby nasi Uczniowie rozumieli to czego się uczą oraz aby wiedza ta została z Nimi na dłużej – dlatego Lektorzy wyjątkowo skrupulatnie wyjaśniają wszystkie problemy, z którymi nie radzą sobie Uczniowie. Możliwe zajęcia stacjonarne oraz online.

REGULAMIN MY ENGLISH SCHOOL

KURSCZĘSTOTLIWOŚĆILOŚĆ OSÓB W GRUPIECENA
ENGLISH IS FUN2 x 45 MINUT/TYDZIEŃ5 – 810 rat x 240 zł
ENGLISH MY HOBBY2 x 45 MINUT/TYDZIEŃ5 – 810 rat x 240 zł
ENGLISH MY PASSION2 x 60 MINUT/TYDZIEŃ5 – 810 rat x 310 zł
PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW
ÓSMOKLASISTY
MATURY
2 X 60 MINUT/TYDZIEŃ4 – 68 rat x 360 zł
MINI GROUPSPOTKANIA DOPASOWYWANE INDYWIDUALNIE2 – 3OFERTA CENOWA DOPASOWANA INDYWIDUALNIE
FACE TO FACE- ENGLISH LEKCJE INDYWIDUALNEDOPASOWYWANE INDYWIDUALNIE1OFERTA CENOWA DOPASOWANA INDYWIDUALNIE
KOREPETYCJE-POJEDYNCZE LEKCJEDOPASOWYWANE INDYWIDUALNIE1OFERTA CENOWA DOPASOWANA INDYWIDUALNIE, cena pojedynczej lekcji uzależniona jest od długości i częstotliwości zajęć od 80 zł -150 zł

Rabaty:

– 5% za kontynuację nauki w kolejnym roku

– 5% za płatność z góry za cały kurs

– 3% za każdego kolejnego członka rodziny, zapisanego do Szkoły

NOWOŚCI

ZAJĘCIA HYBRYDOWE – Ponad wszystko cenimy sobie bezpośredni kontakt z Uczniem, jednak wychodząc naprzeciw obecnym czasom, w naszej szkole możliwe są również zajęcia ONLINE – w sytuacjach, gdy Uczeń nie może pojawić się w naszej szkole osobiście, Lektor może nawiązać połączenie online – dzięki temu Uczniowie są w stanie uczestniczyć, we wszystkich zajęciach, bez ryzyka opuszczania lekcji.

KOREPETYCJE – Zapraszamy do możliwości wykupienia pojedynczych lekcji, bez konieczności zapisywania się na kurs. Zajęcia mają na celu niesienie doraźnej pomocy dla Uczniów, którzy napotkali trudności z bieżącym materiałem realizowanym w szkole (tj. pomoc w przygotowaniu do kartkówek, testów, rozumieniu struktur gramatycznych). Zajęcia realizowane są STACJONARNIE lub ONLINE, w zależności od preferencji Ucznia i sytuacji epidemicznej.